Regaty otwarcia sezonu

Regaty otwarcia sezonu

W dniu 6 maja br. na naszej przystani odbyły się zawody wioślarskie pod nazwą Regaty Otwarcia Sezonu 2017.

Monika Nowak z minimum na MME

Monika Nowak z minimum na MME

Podczas 8. Memoriału Zdzisława Furmanka w Kielcach, Monika Nowak uzyskała minimum PZLA na Młodzieżowe Mistrzostwa Europy w rzucie dyskiem, uzyskując rezultat 54,10 m. Na tym samym mitingu bardzo dobry rezultat osiągnął Michał Haratyk, który rozpoczął sezon wynikiem 20,18 m.

Karol Kostka 3. w PŚ w Paryżu

Karol Kostka 3. w PŚ w Paryżu

Karol Kostka wywalczył III miejsce w Pucharze Świata w Paryżu. Jest to życiowy sukces 30-letniego zawodnika AZS AWF Kraków.

Paulina Golec wicemistrzynią Polski w maratonie

Paulina Golec wicemistrzynią Polski w maratonie

Podczas maratonu w Dębnie zostały rozegrane Mistrzostwa Polski kobiet w maratonie, Paulina Golec debiutująca na tym dystansie zdobyła srebrny medal uzyskując rezultat 2:41:41.

IV Puchar Polski Seniorów/U23

IV Puchar Polski Seniorów/U23

W Gliwicach i Warszawie odbyły się Puchary Polski Seniorów, które jednocześnie były Pucharemi Europy do lat 23. W turniejach tych wystartowała liczna reprezentacja naszego klubu i kolejny raz możemy się cieszyć z bardzo udanego startu. Pojawili się reprezentanci wielu kraj&o...

 

Zapytania o cenę 2017

KS AZS AWF Kraków informuje, że w dn. 24.05.2017 r. zostały rozstrzygnięte zapytania o cenę na dostawę sprzętu sportowego, odżywek sportowych i usługi przewozowe w 2017 r. Z wybranymi oferentami zostaną ustalone szczegóły zamówień.

Klub realizuje zadania z zakresu: "Szkolenie i współzawodnictwa sportowego młodzieży, realizowanego w Akademickich Centrach Szkolenia Sportowego”, "Upowszechnianie sportu różnych grup społecznych i środowiskowych" współfinansowane ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Karta ISIC-AZS

1 października rusza nowy system do wyrabiania i przedłużania ważności legitymacji AZS i ISIC-AZS. Pojawiają się nowe ubezpieczenia. Dotychczasowy system rejestracji ulega zmianie. Teraz każdy kto zechce zostać członkiem AZS, będzie musiał zarejestrować się w systemie internetowym. więcej

ACSS

Celem działalności ACSS jest wspieranie szkolenia zawodników uzdolnionych sportowo przygotowujących się do mistrzoskich imprez międzynarodowych w tym uniwersjad oraz akademickich mistrzostw świata, a w dalszej perspektywie czasowej igrzysk olimpijskich. więcej

Uwaga

W piątki kierownik biura Pani Anastazja Gawron nie będzie dostępna dla trenerów i zawodników.

Partnerzy


© 2008-17 Klub Sportowy AZS AWF Kraków - wszelkie prawa zastrzeżone