Realizacja programów jest otwarty

Klub realizuje zadania z zakresu: "Szkolenie i współzawodnictwa sportowego młodzieży, realizowanego w Akademickich Centrach Szkolenia Sportowego”, "Upowszechnianie sportu różnych grup społecznych i środowiskowych" współfinansowane ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Klub realizuje zadania z zakresu: "Organizowanie działań na rzecz rozwoju sportu akademickiego" współfinansowane ze środków Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Klub realizuje zadania: "Szkolenie klubowe reprezentantów Małopolski do finałów ogólnopolskich współzawodnictwa sportowego dzieci i młodzieży w ramach państwowego Systemu Sportu Młodzieżowego" i "Odlotowa Małopolska" przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

Klub realizuje programy: "Droga do Mistrzostwa", "Sportowy sukces", "Aktywny Kraków", "Mistrzowie w Krakowie", "Działalność na rzecz osób niepełnosprawnych - Działania na rzecz rozwoju sportu osób niepełnosprawnych" współfinansowane ze środków Gminy Miejskiej Kraków (KRK.Sport).

Kolejny sukces zawodników sekcji lekkoatletycznej osób niepełnosprawnych

W Mistrzostwach Polski Osób Niepełnosprawnych w Lekkiej Atletyce, które odbyły się 08-10.06 wystartowały dwie Nasze zawodniczki.

Anna Trener- Wierciak zdobyła złoty medal w skoku w dal- 4,66 oraz srebrny w biegu na 100m- 13,86.  Danuta Bujok zajęła 6 miejsce w skoku w dal- 3,32. Gratulujemy zawodniczkom oraz ich trenerom! W klasyfikacji medalowej zajęliśmy 18. miejsce na 27 ekip. Ponadto Ania uzyskała najlepszy wynik w skoku w dal ze wszystkich zawodniczek Mistrzostw!

Zapraszamy na nasz profil gdzie znajdziecie więcej informacji o naszej sekcji.