Realizacja programów jest otwarty

Klub realizuje zadania z zakresu: "Szkolenie i współzawodnictwa sportowego młodzieży, realizowanego w Akademickich Centrach Szkolenia Sportowego”, "Upowszechnianie sportu różnych grup społecznych i środowiskowych" współfinansowane ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Klub realizuje zadania z zakresu: "Organizowanie działań na rzecz rozwoju sportu akademickiego" współfinansowane ze środków Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Klub realizuje zadania: "Szkolenie klubowe reprezentantów Małopolski do finałów ogólnopolskich współzawodnictwa sportowego dzieci i młodzieży w ramach państwowego Systemu Sportu Młodzieżowego" i "Odlotowa Małopolska" przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

Klub realizuje programy: "Droga do Mistrzostwa", "Sportowy sukces", "Aktywny Kraków", "Mistrzowie w Krakowie", "Działalność na rzecz osób niepełnosprawnych - Działania na rzecz rozwoju sportu osób niepełnosprawnych" współfinansowane ze środków Gminy Miejskiej Kraków (KRK.Sport).

Sezon lekkoatletyczny rozpoczęty

Zawodnicy sekcji lekkoatletycznej osób niepełnosprawnych mają już za sobą pierwsze starty. Wspaniałe wieści dotarły do nas z Kozienic.

W dniach 11-13.05 odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów Osób Niepełnosprawnych w Lekkiej Atletyce. Wspaniale zadebiutował na zawodach podopieczny Michała Muniaka. Michał Morawski zdobył dwa medale: srebrny w pchnięciu kulą i brązowy w skoku w dal.

Gratulujemy zawodnikowi i trenerowi!

Anna Trener-Wierciak startowała w Mistrzostwach Polski AZS w Łodzi:
Wyniki:

  • w dal- 4.44
  • 100- 14.24

Danuta Bujok wystartowała na XXVIII Międzynarodowym Mityngu KRAK w Krakowie:
Wyniki:

  • w dal- 3.33

Zapraszamy na nasz profil gdzie znajdziecie więcej informacji o naszej sekcji.