Klaudia Siciarz z Rekordem Polski Juniorek Drukuj
30.01.2017 r.

W Spale podczas pierwszego sprawdzianu kontrolnego PZLA, Klaudia Siciarz poprawiła swój własny Rekord Polski Juniorek w biegu na 60 m pł uzyskując rezultat 8,31 sek.

Poprzedni rekord Klaudia ustanowiła rok temu podczas Halowych Mistrzostw Polski Juniorów w Toruniu. Gratulacje dla Klaudii oraz trenerki Ewy Ślusarczyk.

Na tych samych zawodach Michał Haratyk uzyskał minimum w pchnięciu kulą na Halowe Mistrzostwa Europy w Belgradzie, uzyskując w ostatniej próbie rezultat 19,92 m (minimum 19,80 m).

Wartościowe rezultaty osiągneły także, Katarzyna Broniatowska 2:43.42 w biegu na dystansie 1000 m oraz Aleksandra Gaworska 38,98 w biegu na dystansie 300 m.

 

Zajęcia sportowe dla osób niepełnosprawnych

Klub Sportowy AZS AWF Kraków zaprasza osoby niepełnosprawne na zajęcia sportowe w sekcjach: Lekkoatletycznej i Wioślarskiej. Zapraszamy dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe. [więcej]

Klub realizuje zadania z zakresu: "Szkolenie i współzawodnictwa sportowego młodzieży, realizowanego w Akademickich Centrach Szkolenia Sportowego”, "Upowszechnianie sportu różnych grup społecznych i środowiskowych" współfinansowane ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Uwaga

W piątki kierownik biura Pani Anastazja Gawron nie będzie dostępna dla trenerów i zawodników.

Partnerzy


© 2008-18 Klub Sportowy AZS AWF Kraków - wszelkie prawa zastrzeżone