HME Belgrad 2017 Drukuj
06.03.2017 r.

W dniach 3-5.03 w Belgradzie odbyły się Halowe Mistrzostwa Europy. Jednynymi reprezentantami województwa małopolskiego byli zawodnicy KS AZS AWF Kraków: Katarzyna Broniatowska, której trenerem jest Zbigniew Król oraz Michał Haratyk podopieczny Piotra Galona.

Kasia wystartowała w pierwszym dniu mistrzostw w eliminacjach biegu na 1500 m zajmując w swojej serii 4 miejsce z czasem 4:15.02, osiągnięty rezultat nie pozwolił na awans do finału i w ostatecznym podsumowaniu zajęła 12. miejsce.

W drugim dniu mistrzostw eliminacji w pchnięciu kulą nie przebrnął Michał Haratyk, który osiągną rezultat 19,18 m co ostatecznie pozwoliło na zajęcie 19. miejsca.

fot. Marek Biczyk PZLA

 

Zajęcia sportowe dla osób niepełnosprawnych

Klub Sportowy AZS AWF Kraków zaprasza osoby niepełnosprawne na zajęcia sportowe w sekcjach: Lekkoatletycznej i Wioślarskiej. Zapraszamy dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe. [więcej]

Klub realizuje zadania z zakresu: "Szkolenie i współzawodnictwa sportowego młodzieży, realizowanego w Akademickich Centrach Szkolenia Sportowego”, "Upowszechnianie sportu różnych grup społecznych i środowiskowych" współfinansowane ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Uwaga

W piątki kierownik biura Pani Anastazja Gawron nie będzie dostępna dla trenerów i zawodników.

Partnerzy


© 2008-18 Klub Sportowy AZS AWF Kraków - wszelkie prawa zastrzeżone