Paulina Golec wicemistrzynią Polski w maratonie Drukuj
03.04.2017 r.

Podczas maratonu w Dębnie zostały rozegrane Mistrzostwa Polski kobiet w maratonie, Paulina Golec debiutująca na tym dystansie zdobyła srebrny medal uzyskując rezultat 2:41:41.

W klasyfikacji open Paulina zajęła trzecie miejsce, zwyciężyła reprezentantka Kenii Mukami Waithira Kelen 2:40:05, drugie miejsce zajęła Dominika Stelmach z czasem 2:41:13 wywalczyła tytuł mistrzyni Polski.

Gratulacje dla Pauliny i trenera Wacława Mirka

Zapytania o cenę 2017

KS AZS AWF Kraków informuje, że w dn. 24.05.2017 r. zostały rozstrzygnięte zapytania o cenę na dostawę sprzętu sportowego, odżywek sportowych i usługi przewozowe w 2017 r. Z wybranymi oferentami zostaną ustalone szczegóły zamówień.

Klub realizuje zadania z zakresu: "Szkolenie i współzawodnictwa sportowego młodzieży, realizowanego w Akademickich Centrach Szkolenia Sportowego”, "Upowszechnianie sportu różnych grup społecznych i środowiskowych" współfinansowane ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Uwaga

W piątki kierownik biura Pani Anastazja Gawron nie będzie dostępna dla trenerów i zawodników.