Regaty otwarcia sezonu Drukuj
18.05.2017 r.

W dniu 6 maja br. na naszej przystani odbyły się zawody wioślarskie pod nazwą Regaty Otwarcia Sezonu 2017.

W rywalizacji wzięli udział zawodnicy z wszystkich krakowskich klubów wioślarskich: AZS AWF, UKS 1993 oraz UKS Salwator. Zawodnicy ścigali się w konkurencjach młodzików, juniorów młodszych i juniorów. Odbyły się także dwa biegi seniorskie.

Część zawodników przebywała już na zgrupowaniu kadrowym PZTW w Wałczu. Pomimo nienajlepszej pogody atmosfera była świetna a rywalizacja sportowa na wysokim poziomie. Dla wielu młodych adeptów wioślarstwa był to pierwszy poważny start w zawodach. Dopingowani przez rodziców oraz innych zawodników z wielkim poświęceniem walczyli o zwycięstwo. Każdy z uczestników zawodów otrzymał od naszego Sponsora - firmy EDF okolicznościowy prezent, wręczony przez przedstawiciela Pana Krzysztofa Krukowskiego.

Po zawodach wszyscy zasiedli do tradycyjnego grilla w czasie którego mogli skomentować na gorąco wyniki regat.

Wszystkim uczestnikom zawodów oraz ich trenerom życzymy udanych startów w roku 2017!

 

Przekaż 1% podatku dla AZS AWF Kraków

Zapraszamy do wsparcia Klubu Sportowego AZS AWF Kraków. Przekazując 1% podatku na rzecz Fundacji Studenckiej "Młodzi Młodym" wspierasz AZS AWF Kraków.
Przekaż 1% podatku. KRS 0000270261.
Fundacja Studencka "Młodzi Młodym"
w cel 1% wpisz: KS AZS-AWF Kraków 895.
Program do rozliczenia PIT dostępny na stronie fundacji.

Klub realizuje zadania z zakresu: "Szkolenie i współzawodnictwa sportowego młodzieży, realizowanego w Akademickich Centrach Szkolenia Sportowego”, "Upowszechnianie sportu różnych grup społecznych i środowiskowych" współfinansowane ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Uwaga

W piątki kierownik biura Pani Anastazja Gawron nie będzie dostępna dla trenerów i zawodników.

Partnerzy


© 2008-18 Klub Sportowy AZS AWF Kraków - wszelkie prawa zastrzeżone