MP Weteranów Lekkiej Atletyki Drukuj
11.06.2017 r.

Polski Związek Weteranów Lekkiej Atletyki, KS AZS AWF Kraków i Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie zapraszają na XXVII Mistrzostwa Polski Weteranów Lekkiej Atletyki, VI Mistrzostwa Polski Lekarzy w Lekkiej Atletyce.

Mistrzostwa są wpisane w Jubileusz 90-lecia AWF Kraków i odbędą się w dniach 1-2 lipca 2017 (30.06 - Bieg Nocny na 10000 m o puchar Rektora AWF Kraków).

W zawodach spodziewany jest udział ponad 500 zawodniczek i zawodników z całego kraju, a także kilkunastu Polaków na stałe mieszkających poza jego granicami. Walka o medale odbywać się będzie w 20 konkurencjach - w każdej z nich może być nawet 10 kategorii wiekowych. W Mistrzostwach weźmie udział wiele byłych gwiazd lekkoatletycznych oraz jeszcze uprawiających sport wyczynowo w wieku 35 lat i więcej.

Zgłoszenia on-line do 17 czerwca, na stronie.

Szczegółowe informacje.

 

Zajęcia sportowe dla osób niepełnosprawnych

Klub Sportowy AZS AWF Kraków zaprasza osoby niepełnosprawne na zajęcia sportowe w sekcjach: Lekkoatletycznej i Wioślarskiej. Zapraszamy dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe. [więcej]

Klub realizuje zadania z zakresu: "Szkolenie i współzawodnictwa sportowego młodzieży, realizowanego w Akademickich Centrach Szkolenia Sportowego”, "Upowszechnianie sportu różnych grup społecznych i środowiskowych" współfinansowane ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Uwaga

W piątki kierownik biura Pani Anastazja Gawron nie będzie dostępna dla trenerów i zawodników.

Partnerzy


© 2008-17 Klub Sportowy AZS AWF Kraków - wszelkie prawa zastrzeżone