71. Lekkoatletyczne MP U20 Drukuj
10.07.2017 r.

W ostatni wekend odbyły się w Toruniu Mistrzostwa Polski Juniorów w lekkiej atletyce, zawodnicy KS AZS AWF Kraków wrócili z mistrzostw z trzema medalami. Dwa z nich okazały dorobkiem Klaudii Siciarz podopiecznej trenerki Ewy Ślusarczyk, Klaudia pewnie sięgneła po złoto w biegu na 100 m przez płotki oraz zdobyła brązowy medal w biegu na 100 m.

Klaudia juz za kilka dni będzie reprezentować nasz kraj na Mistrzostwach Europy Juniorów, które odbędą się w Grosseto (Włochy).

Brazowy medal w skoku w dal wywalczyła Gaja Wota podopieczna trenerki Marii Krawcewicz.

Pozostałe miejsca zawodików KS AZS AWF Kraków:

• Katarzyna Mirek: 4. miejsce skok wzwyż (trener Stanisław Zapart)
  • Julia Kudlińska: 5. miejsce 800 m (trener Wacław Mirek)
  • Maciej Bielski: 8. miejsce 1500 m (trener Tomasz Brachman)
  • Tomasz Lampart: 10. miejsce 400 m przez płotki; 16 miejsce 110 m przez płotki (trener Andrzej Giza)
  • Wiktor Salamonowicz: 18. miejsce 100 m (trener Zajączkowski Grzegorz)
  • Stasiak Anna: 24. miejsce skok w dal (trener Maria Krawcewicz)

W klasyfikacji klubowej zawodnicy KS AZS AWF Kraków uplasowali sie na 10. pozycji na 175 sklasyfikowanych klubów.

Gratulujemy zawodnikom oraz trenerom.

komunikat końcowy

1% podatku dla AZS AWF Kraków

W roku 2017 ze środków Fundacji Studenckiej Młodzi-Młodym zakupiono sprzęt na potrzeby szkolenia sportowego.

Klub realizuje zadania z zakresu: "Szkolenie i współzawodnictwa sportowego młodzieży, realizowanego w Akademickich Centrach Szkolenia Sportowego”, "Upowszechnianie sportu różnych grup społecznych i środowiskowych" współfinansowane ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Uwaga

W piątki kierownik biura Pani Anastazja Gawron nie będzie dostępna dla trenerów i zawodników.