71. Lekkoatletyczne MP U20 Drukuj
10.07.2017 r.

W ostatni wekend odbyły się w Toruniu Mistrzostwa Polski Juniorów w lekkiej atletyce, zawodnicy KS AZS AWF Kraków wrócili z mistrzostw z trzema medalami. Dwa z nich okazały dorobkiem Klaudii Siciarz podopiecznej trenerki Ewy Ślusarczyk, Klaudia pewnie sięgneła po złoto w biegu na 100 m przez płotki oraz zdobyła brązowy medal w biegu na 100 m.

Klaudia juz za kilka dni będzie reprezentować nasz kraj na Mistrzostwach Europy Juniorów, które odbędą się w Grosseto (Włochy).

Brazowy medal w skoku w dal wywalczyła Gaja Wota podopieczna trenerki Marii Krawcewicz.

Pozostałe miejsca zawodików KS AZS AWF Kraków:

• Katarzyna Mirek: 4. miejsce skok wzwyż (trener Stanisław Zapart)
  • Julia Kudlińska: 5. miejsce 800 m (trener Wacław Mirek)
  • Maciej Bielski: 8. miejsce 1500 m (trener Tomasz Brachman)
  • Tomasz Lampart: 10. miejsce 400 m przez płotki; 16 miejsce 110 m przez płotki (trener Andrzej Giza)
  • Wiktor Salamonowicz: 18. miejsce 100 m (trener Zajączkowski Grzegorz)
  • Stasiak Anna: 24. miejsce skok w dal (trener Maria Krawcewicz)

W klasyfikacji klubowej zawodnicy KS AZS AWF Kraków uplasowali sie na 10. pozycji na 175 sklasyfikowanych klubów.

Gratulujemy zawodnikom oraz trenerom.

komunikat końcowy

Zajęcia sportowe dla osób niepełnosprawnych

Klub Sportowy AZS AWF Kraków zaprasza osoby niepełnosprawne na zajęcia sportowe w sekcjach: Lekkoatletycznej i Wioślarskiej. Zapraszamy dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe. [więcej]

Klub realizuje zadania z zakresu: "Szkolenie i współzawodnictwa sportowego młodzieży, realizowanego w Akademickich Centrach Szkolenia Sportowego”, "Upowszechnianie sportu różnych grup społecznych i środowiskowych" współfinansowane ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Uwaga

W piątki kierownik biura Pani Anastazja Gawron nie będzie dostępna dla trenerów i zawodników.