Mistrzostwa Polski w Biegach Przełajowych - Żagań Drukuj
27.03.2018 r.

Katarzyna Broniatowska zdobyła srebrny medal przełajowych Mistrzostw Polski na dystansie 5 km w kategorii seniorów, na tym samym dystansie Maria Sławik była ósma, a Katarzyna Chryczyk piętnasta co uplasowało dziewczyny na drugim miejscu w klasyfikacji druzynowej kobiet.

Na dystansie 10 km w kategorii seniorów Krzysztof Bodurka zajął 10. miejsce, a Grzegorz Kostycz na dystansie 4 km był 21. W kategorii juniorów Julia Kudlińka była 13. na dystansie 2 km, Maciej Bielski również 13. na dystansie 3 km, Mikołaj Zasada 26., jeżeli chodzi o kategorię juniora młodszego klub reprezentował Kacper Uchacz, który na dystansie 5 km zajął 26. miejsce.

Gratulacje dla zawodników i trenerów.

Wyniki

Zapytania ofertowe 2018

KS AZS AWF Kraków zaprasza do składania ofert na dostawę sprzętu sportowego, odżywek sportowych i usługi przewozowe. Więcej...

Zapraszamy do wsparcia Klubu Sportowego AZS AWF Kraków. Przekazując 1% podatku na rzecz Fundacji Studenckiej "Młodzi Młodym" wspierasz AZS AWF Kraków.
Przekaż 1% podatku. KRS 0000270261.
Fundacja Studencka "Młodzi Młodym"
w cel 1% wpisz: KS AZS-AWF Kraków 895.
Program do rozliczenia PIT dostępny na stronie fundacji.

Klub realizuje zadania z zakresu: "Szkolenie i współzawodnictwa sportowego młodzieży, realizowanego w Akademickich Centrach Szkolenia Sportowego”, "Upowszechnianie sportu różnych grup społecznych i środowiskowych" współfinansowane ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Uwaga

W piątki kierownik biura Pani Anastazja Gawron nie będzie dostępna dla trenerów i zawodników.