Wiosenny Test Coopera Drukuj
13.04.2018 r.

Wiosna to czas treningów i startów. Pewnie część z Was jest już po startach docelowych, a część dopiero na nie z niecierpliwością oczekuje.

Bez względu na to, do której grupy należycie, zapraszamy Was na naszą kultową imprezę, Test Coopera – w ramach ogólnopolskiego programu finansowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Kto nie zna 12 minutowej próby na stadionie? Chyba takich trudno znaleźć… Test Coopera to wyjątkowa próba wysiłkowa, podczas której walczycie sami ze sobą, ze swoimi limitami i słabościami, a nie z przeciwnikami, bo koniec końcow wszyscy mają ten sam czas :-).

Ile kółek jesteście w stanie przebiec w ciągu tego pozornie krótkiego czasu? Czy potraficie rozłożyć sily tak, aby drugą połowę pobiec na maksa? Czy tej wiosny jesteście gotowi na brand new PB?

Test Coopera to impreza wyjątkowa, do udziału w której nie ma żadnych ograniczeń ani limitów wiekowych/wagowych etc. Z roku na rok widzimy rzesze dzieciaków ścigających się z dorosłymi, widzimy całe rodziny, grupy przyjaciół, seniorów – przewijają się znajome twarze, pojawiają się nowe, zawsze uśmiechnięte i usatysfakcjonowane.

Tej wiosny Cooper odbędzie się 14 kwietnia, w sobotę, od godziny 9:00 do 13:00. Zapisy możliwe poprzez poniższy formularz lub na miejscu, w dniu wydarzenia. Zapraszamy! I gwarantujemy dobrą (jak zwykle zresztą) zabawę! Wstęp jak zwykle bezpłatny.

Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy na stronie.

 

Zapytania ofertowe 2018

KS AZS AWF Kraków zaprasza do składania ofert na dostawę sprzętu sportowego, odżywek sportowych i usługi przewozowe. Więcej...

 

Zapraszamy do wsparcia Klubu Sportowego AZS AWF Kraków. Przekazując 1% podatku na rzecz Fundacji Studenckiej "Młodzi Młodym" wspierasz AZS AWF Kraków.
Przekaż 1% podatku. KRS 0000270261.
Fundacja Studencka "Młodzi Młodym"
w cel 1% wpisz: KS AZS-AWF Kraków 895.
Program do rozliczenia PIT dostępny na stronie fundacji.

Klub realizuje zadania z zakresu: "Szkolenie i współzawodnictwa sportowego młodzieży, realizowanego w Akademickich Centrach Szkolenia Sportowego”, "Upowszechnianie sportu różnych grup społecznych i środowiskowych" współfinansowane ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Uwaga

W piątki kierownik biura Pani Anastazja Gawron nie będzie dostępna dla trenerów i zawodników.

Partnerzy


© 2008-18 Klub Sportowy AZS AWF Kraków - wszelkie prawa zastrzeżone