Uwaga! Godziny pracy biura. is open

Informujemy, iż w dniach 03-07.08.2020 biuro Klubu czynne będzie w godzinach 8:00 - 15:00.  W związku z bieżącą sytuacją - preferowany sposób załatwiania spraw to kontakt telefoniczny lub mailowy.

Legitymacje AZS 2019/20 is open

Chcąc zarejestrować się jako nowy członek KS AZS AWF Kraków lub przedłużyć członkostwo wraz z ubezpieczeniem w roku akademickim 2019/2020 należy...

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty is open

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty w związku z postępowaniem na usługę hotelową, gastronomiczną, wynajmu obiektów sportowych oraz usługę wynajmu sprzętu specjalistycznego (aparatura pomiaru czasu oraz obsługa aparatury) podczas 48. Paralekkoatletycznych Mistrzostw Polski, Kraków, 20-23.08.2020 r.

Załącznik

Częściowe rozstrzygnięcie zapytań o dostawę sprzętu i ubiorów sportowych is open

Częściowe rozstrzygnięcie zapytań o dostawę sprzętu i ubiorów sportowych, odżywek sportowych oraz usługi przewozowe.

KS AZS AWF Kraków informuje, że dokonał wyboru oferentów zakresie:

 1. usługi przewozowe
  Cognor S.A., oddział PTS w Krakowie
  Aneta Kalisz Trans & Sport (w zakresie przewozów sprzętu i zawodników sekcji kajakarstwa slalomowego)
 2. odżywki sportowe
  Olimp Laboratories Sp. z o.o. (w zakresie odżywek firmy Olimp)
  Vita-Sport (w zakresie pozostałych odżywek)
 3. dostawy sprzętu i ubiorów sportowych
  Never Average Adrian Sajdak w Kalwarii Zebrzydowskiej

Realizacja programów is open

Klub realizuje zadania z zakresu: "Szkolenie i współzawodnictwa sportowego młodzieży, realizowanego w Akademickich Centrach Szkolenia Sportowego”, "Upowszechnianie sportu różnych grup społecznych i środowiskowych" współfinansowane ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Klub realizuje zadania: "Szkolenie klubowe reprezentantów Małopolski do finałów ogólnopolskich współzawodnictwa sportowego dzieci i młodzieży w ramach państwowego Systemu Sportu Młodzieżowego" i "Odlotowa Małopolska" przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

Klub realizuje programy: "Droga do Mistrzostwa", "Sportowy sukces", "Aktywny Kraków", "Mistrzowie w Krakowie", "Działalność na rzecz osób niepełnosprawnych - Działania na rzecz rozwoju sportu osób niepełnosprawnych" współfinansowane ze środków Gminy Miejskiej Kraków (KRK.Sport).