Legitymacje AZS 2021/22 is open

UWAGA! 16.09.2021r. wyłączona zostanie możliwość opłacania składek członkowskich w systemie AZS Sorga na kończący się rok akademicki 2020/2021.

Informacje o wyrabianiu Legitymacji na nowy sezon oraz szczegółowe instrukcje pojawiać się będą na bieżąco na naszej stronie pod koniec września/ na początku października.

Realizacja programów is open

Klub realizuje zadanie z zakresu: "Szkolenia i współzawodnictwa sportowego młodzieży, realizowanego w Akademickich Centrach Szkolenia Sportowego” współfinansowane ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej, których dysponentem jest Minister Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu.

Klub realizuje zadania: "Szkolenie klubowe reprezentantów Małopolski do finałów ogólnopolskich współzawodnictwa sportowego dzieci i młodzieży w ramach państwowego Systemu Sportu Młodzieżowego" oraz "III Runda Paralekkoaltetycznego Grand Prix Polski. III Ogólnopolski Mityng Integracyjny" przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

Klub realizuje zadanie Gminy Miejskiej Kraków „w zakresie sprzyjania rozwojowi sportu w 2021 roku” pod nazwą "Pasja sportowa z AZS-em" współfinansowany ze środków Gminy Miejskiej Kraków, więcej informacji na stronie KRK.Sport

Klub realizuje zadanie: „Organizacja zajęć sekcji sportowych” finansowane ze środków Ministerstwa Sportu na podstawie umowy nr 2020/0049/0076/Sub.C/DS-SN/1/MR

Zaproszenie do składania ofert

KS AZS AWF Kraków zaprasza do składania ofert na dostawę sprzętu i ubiorów sportowych, odżywek sportowych oraz na usługi przewozowe.

Poniżej załączamy informacje oraz odpowiednie druki:

 1. Zaproszenie do składania ofert ze szczegółowymi informacjami 
  <plik do wglądu>

 2. Formularze ofertowe
  - dostawę sprzętu i ubiorów sportowych
  <plik do pobrania>

  - odżywek sportowych
  <plik do pobrania>

  - usługi przewozowe
  <plik do pobrania>

(Oferty należy złożyć elektronicznie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub w siedzibie Klubu w terminie do dnia 22.07.2021 do godz. 16:00)