Legitymacje AZS 2023/24 is open

Uruchamiamy nowy system członkowski Planeta AZS na rok akademicki 2023/2024

Główna zmiana w działaniu systemu to obowiązek akceptacji wniosku o członkostwo przez Klub AZS. Nie ma możliwości uzyskania członkostwa bez akceptacji Klubu. Oznacza to, że po wypełnieniu formularza (odnawiającego lub nowego członka) zostaje on przesłany do Klubu. Po weryfikacji i jego akceptacji NA E-MAIL UŻYTKOWNIKA PRZESŁANY ZOSTAJE LINK DO PŁATNOŚCI – dopiero po jego wykonaniu członkostwo jest kompletne, a ubezpieczenie obowiązuje od dnia następnego. 

UWAGA! Wszystkie osoby, które w zeszłym roku zakładały konto na platformie SORGA otrzymają (na podany w systemie adres mailowy) LINK do odnowienia składek członkowskich.

Wymagane dokumenty, wysokości składek, opcje ubezpieczenia oraz instrukcja wyrabiania członkostwa - dostępna w zakładce "WYRÓB LEGITYMACJĘ"

Realizacja programów is open

 

Klub realizuje zadania: "Przygotowanie zawodników KS AZS AWF Kraków do reprezentowania Małopolski w finałach ogólnopolskich współzawodnictwa sportowego dzieci i młodzieży w ramach państwowego Systemu Sportu Młodzieżowego", "IV Runda Paralekkoatletycznego Grand Prix Polski. V Ogólnopolski Mityng Integracyjny" oraz "Małopolski Klub - KS AZS Kraków" przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

Klub realizuje zadania Gminy Miejskiej Kraków „w zakresie sprzyjania rozwojowi sportu w 2023 roku” pod nazwą "Pasja sportowa z AZS-em".

Klub realizuje zadanie "Aktywizacja sportowa dzieci i młodzieży z AZS-em" współfinansowane ze środków Gminy Miejskiej Kraków- "Zadanie realizowane ze środków miasta Krakowa" w ramach umowy nr 27/R/2024.

Klub realizuje zadanie w zakresie "Szkolenia i współzawodnictwa sportowego młodzieży, realizowanego w Akademickich Centrach Szkolenia Sportowego” dofinansowanego ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej, których dysponentem jest Minister Sportu i Turystyki.

Klub realizuje zadanie: „Organizacja zajęć sekcji sportowych” oraz "Organizacja imprez sportowych" finansowane ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej  na podstawie umowy nr 2023/0123/0076/Sub.C/DS-SN/1/MR z dnia 19.06.2023 oraz umowy nr 2023/0085/0076/Sub.C/DS-SN/2/MR z dnia 2.05.2023.

Klub realizuje zadanie pod nazwą "Zajęcia sekcji wioślarstwa" dofinansowane ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych na podstawie umowy nr ZZO/000470/06/D z dnia 28.09.2023 r.

 

Małopolska Liga Gimnastyczna 2023

Małopolska Liga Gimnastyczna 2023 przeszła do historii.
Cały rok zmagań podsumowała IV edycja MLG, która odbyła się w sobotę 18.11.2023 na obiektach Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie.
WYNIKI ZAWODNIKÓW AZS AWF KRAKÓW:
Klasa młodzieżowa rocznik 2014 i młodsi:
1. Tymon Kurzdym 
5. Igor Kramarczyk
Klasa młodzieżowa rocznik 2013
1. Tadeusz Prącik
2. Karol Stąsiek 
9. Dawid Kołodziej
12. Yusuf Hassanien
Klasa III
1. Platon Riazanov
2. Alan Kramarczyk
3. Franciszek Kołodziejczyk 
6. Dominik Szczubiał
9. Dawid Udumyan
12. Maksymilian Wyleżoł
17. Filip Juszczyk
19. Myron Riazanov
Klasa I
1. Franciszek Korbiel
2. Filip Koperski 
3. Karol Kołodziejczyk 
4. Bartłomiej Szczubiał
7. Tymoteusz Ćwiek
Klasa mistrzowska
1. Michał Bober 
2. Szymon Chruściel 
 
Podsumowanie Małopolskiej Ligii Gimnastycznej 2023:
- w każdej edycji udział brało ponad 100 zawodników;
- uczestniczyło 8 klubów z całej Polski południowej;
- sędziowanie na najwyższym poziomie zapewniali najlepsi polscy sędziowie międzynarodowi;
- i oczywiście zawsze obecni najlepsi kibice na trybunach ;
Klasyfikacja generalna Małopolskiej Ligi Gimnastycznej 2023:
Klasa młodzieżowa:
4. Tadeusz Prącik
5. Karol Stąsiek
Klasa III
1. Platon Riazanov 
2. Alan Kramarczyk 
3. Franciszek Kołodziejczyk 
5. Maksymilian Wyleżoł
Klasa I
1. Franciszek Korbiel 
2. Karol Kołodziejczyk 
3. Filip Koperski 
5. Bartłomiej Szczubiał
6. Tymoteusz Ćwiek
Klasa mistrzowska
1. Michał Bober 
2. Radosław Szymczyk 
3. Szymon Chruściel 
Gratulujemy zawodnikom i trenerom.