Legitymacje AZS 2023/24 is open

Uruchamiamy nowy system członkowski Planeta AZS na rok akademicki 2023/2024

Główna zmiana w działaniu systemu to obowiązek akceptacji wniosku o członkostwo przez Klub AZS. Nie ma możliwości uzyskania członkostwa bez akceptacji Klubu. Oznacza to, że po wypełnieniu formularza (odnawiającego lub nowego członka) zostaje on przesłany do Klubu. Po weryfikacji i jego akceptacji NA E-MAIL UŻYTKOWNIKA PRZESŁANY ZOSTAJE LINK DO PŁATNOŚCI – dopiero po jego wykonaniu członkostwo jest kompletne, a ubezpieczenie obowiązuje od dnia następnego. 

UWAGA! Wszystkie osoby, które w zeszłym roku zakładały konto na platformie SORGA otrzymają (na podany w systemie adres mailowy) LINK do odnowienia składek członkowskich.

Wymagane dokumenty, wysokości składek, opcje ubezpieczenia oraz instrukcja wyrabiania członkostwa - dostępna w zakładce "WYRÓB LEGITYMACJĘ"

Realizacja programów is open

 

Klub realizuje zadania: "Przygotowanie zawodników KS AZS AWF Kraków do reprezentowania Małopolski w finałach ogólnopolskich współzawodnictwa sportowego dzieci i młodzieży w ramach państwowego Systemu Sportu Młodzieżowego" oraz "Małopolski Klub - KS AZS Kraków" przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

Klub realizuje zadania Gminy Miejskiej Kraków „w zakresie sprzyjania rozwojowi sportu w 2024 roku” pod nazwą "Pasja sportowa z AZS-em".

Klub realizuje zadanie w zakresie "Szkolenia i współzawodnictwa sportowego młodzieży, realizowanego w Akademickich Centrach Szkolenia Sportowego” dofinansowanego ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej, których dysponentem jest Minister Sportu i Turystyki.

Klub realizuje zadanie "Pokolenia gonią lenia" którego organizatorem jest Fundacja Akademickiego Związku Sportowego, projekt finansowany ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.

 

Zajęcia sekcji wioślarstwa

Klub Sportowy AZS AWF Kraków realizuje zajęcia sekcji wioślarstwa dofinansowane ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych na podstawie umowy nr ZZO/000470/06/D z dnia 28.09.2023 r.

W treningach biorą udział osoby z różnego rodzaju niepełnosprawnościami. Projekt rozpoczął się 1 marca 2023 r. i potrwa do 31 marca 2024 r.

Zajęcia prowadzone są przez trenera wioślarstwa oraz wolontariusza na obiektach przystani wioślarskiej KS AZS AWF Kraków oraz hali 100-lecia KS Cracovia wraz z Centrum Sportu Niepełnosprawnych w Krakowie. Treningi odbywają się 5 razy w tygodniu.

Harmonogram zajęć:

Poniedziałek 16:00-18:30

Wtorek 16:00-18:30

Środa  16:00- 18:30

Czwartek 16:00-18:30

Sobota 9:00-11:30

 

Celem projektu jest:

- poprawa sprawności fizycznej osób niepełnosprawnych

- integrowanie środowiska osób niepełnosprawnych

- propagowanie aktywności fizycznej wśród osób niepełnosprawnych

- przełamywanie stereotypów