Legitymacje AZS 2024/25 is open

Uruchamiamy nowy system członkowski Planeta AZS na rok akademicki 2024/2025

Główna zmiana w działaniu systemu to obowiązek akceptacji wniosku o członkostwo przez Klub AZS. Nie ma możliwości uzyskania członkostwa bez akceptacji Klubu. Oznacza to, że po wypełnieniu formularza (odnawiającego lub nowego członka) zostaje on przesłany do Klubu. Po weryfikacji i jego akceptacji NA E-MAIL UŻYTKOWNIKA PRZESŁANY ZOSTAJE LINK DO PŁATNOŚCI – dopiero po jego wykonaniu członkostwo jest kompletne, a ubezpieczenie obowiązuje od dnia następnego. 

UWAGA! Wszystkie osoby, które w zeszłym roku zakładały konto na platformie SORGA otrzymają (na podany w systemie adres mailowy) LINK do odnowienia składek członkowskich.

Wymagane dokumenty, wysokości składek, opcje ubezpieczenia oraz instrukcja wyrabiania członkostwa - dostępna w zakładce "WYRÓB LEGITYMACJĘ"

Realizacja programów is open

 

Klub realizuje zadania :"Małopolski Klub", "Kros-cykl imprez lekkoatletycznych", "Triathlonowa Małopolska", "Krakoskikros - Bieg Przełajowy im. Bronisława Czecha wiosna 2025", przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

Klub realizuje zadanie Gminy Miejskiej Kraków " w zakresie sprzyjania rozwojowi sportu w 2025 roku" pod nazwą "Pasja sportowa z AZS-em".

Klub realizuje zadanie w zakresie "Szkolenia i współzawodnictwa  sportowego młodzieży, realizowanego w Akademickich Centrach Szkolenia Sportowego", dofinansowanego ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej, których dysponentem jest Minister Sportu i Turystyki.

Klub realizuje zadanie Ministerstwa Sportu i Turystyki, w zakresie wspierania klubów sportowych- "Klub Pro".

 

 

2 miejsce szpadzistek KS AZS AWF Kraków na arenie europejskiej

Klubowy Puchar Europy, który odbył się 8-9.10.2022 we włoskim Caligari jest prestiżową imprezą z ogromną tradycją.

Do udziału w nim zapraszani są drużynowi Mistrzowie Kraju, którzy zajmują wysokie miejsca w światowym rankingi FIE. W tym roku zaproszono do udziału w turnieju 15 zespołów.

Drużyna KS AZS AWF Kraków w składzie: Renata Knapik-Miazga, Barbara Brych, Gloria Klughardt oraz Anna Polis w morderczych zawodach (trwały 12 godzin, trzeba było stoczyć aż siedem walk drużynowych) zajęła 2 miejsce przegrywając starcie finałowe 29:33 z włoskim zespołem Fiamme Oro.

To największy sukces w historii klubowej polskiej szpady, biorąc pod uwagę, że krakowskie akademiczki trafiły do „grupy śmierci” (trzy zespoły z niej zajęły trzy pierwsze miejsca na podium) i pokonały w drodze do finału obrońcę mistrzowskiego tytułu – Beauvais Aca.